team

Nasza Kancelaria świadczy specjalistyczne usługi w zakresie pośrednictwa w zakupie, sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych, a za pośrednictwem naszych Doradców Kredytowych współpracujących z wieloma Bankami – udzielamy wszelkiego rodzaju kredyty, a przede wszystkim kredyty hipoteczne. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną realizowanych transakcji – Nasz Departament Prawny pomoże Państwu we wszystkich problemach prawnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości rynku nieruchomości udzielamy naszym klientom fachowych porad niezbędnych dla zrealizowania najbardziej korzystnych transakcji. Współpracujemy z najlepszymi biurami notarialnymi, rzeczoznawcami i bankami udzielającymi kredytów na zakup nieruchomości.

 

Nasza Firma w ramach swej działalności zajmuje się również wszelkimi ubezpieczeniami nieruchomości, pojazdów oraz ubezpieczeń na życie – jak i innych dostępnych ubezpieczeń w produktach firm ubezpieczeniowych oraz pośrednictwem pieniężnym.

Szanowni Klienci, jesteśmy Licencjonowaną Agencją Nieruchomości i pobieramy prowizję za pośrednictwo w obrocie nieruchomościami zarówno przy zakupie i sprzedaży  jak i przy wynajmie.  Nie pobieramy dodatkowych opłat za pokazywanie nieruchomości, a umowy pośrednictwa na zakup lub najem podpisujemy przed pierwszą prezentacją nieruchomości.

Szanowni Klienci nie współpracujemy z Klientami, którzy nie chcą podpisać umowy pośrednictwa na zakup/wynajem lub sprzedaż/najem nieruchomości. Zgodnie z Ustawą o gospodarce nieruchomościami podpisanie umowy jest niezbędne, by nastąpił kontakt i przekazywanie ofert przez nas posiadanych.