Mokotów / Warszawa / ul. Bobrowiecka
4 600 PLN / 73,02 PLN/m2
63 m2 / 2 pok.
 
 
 
Numer oferty:7930/2095/OMW
Rynek:Wtórny
Liczba pokoi:2
 
 
 
 
 
 

OPIS

Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią, na Dolnym Mokotowie.

Mieszkanie składa się z:
-Hall,
-Garderoba
-kuchnia, szafki kuchenne dobrze rozplanowane
-salon  duży z wyjściem na balkon, z wielkimi oknami, wyposażony w drewniany stół i krzesła, biurko, szafki na książki
-sypialnia - duże łóżko, parkiet na podłodze.
-łazienka – duża kabina z prysznicem, szafka,
-balkon – 7m2

Mieszkanie o pow. 63m2, 2 piętro, na strzeżonym i zamkniętym osiedlu. Ładny, zadbany budynek, elegancko wykończone klatki w standardzie apartamentowca. Wewnątrz osiedla ładne pełne zieleni patio.
Mieszkanie świeżo po remoncie, zamontowana klimatyzacja. Oddzielone od innych mieszkań na klatce, spokojni sąsiedzi. Może być też wykorzystywane do prowadzenia biura. Miejsce garażowe na poziomie 0 również do wynajęcia opcjonalnie.
Mieszkanie jest w dużej mierze umeblowane (meble i wyposażenie w kolorze ciemnego orzecha, fornirowana garderoba i meble w kuchni), wyposażenie agd (mikrofala, płyta kuchenna, lodówka).  Lokalizacja – blisko do Centrum (ok.13 min autobusem). Bliska odległość Galerii Sadyba Best Mall. W pobliżu supermarket, szpital, apteka, szkoła, poczta, przedszkole, fitness. Niedaleko znajduje się także Park Łazienkowski. Minimalny okres wynajmu to 12 miesięcy.
 
Warszawa / 63 m2
ul. Bobrowiecka
4 600 PLN / 73,02 PLN/m2
 
 

KONTAKT DO BIURA:

MB/ Marcin Bartkiewicz

MB/ Marcin Bartkiewicz
nr licencji: 25675

marcin.bartkiewicz@goldhaus.pl

tel.: +48/22 428 21 11

 
* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria GOLDHAUS & Partnerzy Marco von der Vanbrugh z siedzibą w Warszawa (00-845) przy ŁUCKA 20/U17. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).