Praga-Południe / Warszawa / ul. Grochowska
645 000 PLN / 9 772,73 PLN/m2
66 m2 / 3 pok.
 
 
 
Numer oferty:11677/2095/OMS
Rynek:Wtórny
Rodzaj budynku:Blok
Rok budowy:2006
Piętro:4
Liczba pięter:4
Liczba pokoi:3
Liczba balkonów:1
Winda:Tak
 
 
 
 
 
 

OPIS

3 pokojowe, wykończone w wysokim standardzie, gustowne mieszkanie na Pradze Południe o powierzchni 66,5 m² z łazienką, osobnym WC i balkonem przy samym rondzie Wiatraczna w prestiżowym budynku wzniesionym przez J.W. Construtcion, przyjętym do użytkowania w 2006 roku. Usytuowane na IV piętrze z windą.
Mieszkanie 2 stronne, ekspozycja okien południowo – wschodnia (sypialnia i mały pokój) i północno –zachodnia (salon i kuchnia).
Mieszkanie bezpośrednio po remoncie, gotowe do zamieszkania bez jakichkolwiek nakładów finansowych. Podłoga, meble kuchenne oraz drzwi wewnętrzne są z litego drewna. Umeblowane i wyposażone tak jak na zdjęciach, sprzęt kuchenny, tj. płyta ceramiczna i piekarnik jest nowy i posiada 2 letnią gwarancję.
Świetna komunikacja z centrum (15 minut / 9 przystanków tramwajem) jak i każdą inną częścią miasta.
Wyposażenie w cenie.

Lokal z osobną księgę wieczystą, a GRUNTY SĄ UREGULOWANE. Na dole budynku znajduje się: Galeria Wiatraczna, kilka piekarni, LuxMed, klinika stomatologii, oddziały kilku banków, sklepy spożywcze, apteka. W budynku obok znajdują się restauracje, kawiarnie, McDonald a po drugiej stronie ul. Męcińskiej duży bazar. Bardzo prężnie działa administracja i ochrona. W mieszkaniu zainstalowany jest indywidualny system alarmowy i po chwili od uruchomienia przybiega ochrona. Warto dodać, że w tym budynku nigdy nie doszło do żadnej kradzieży / włamania.

Parking podziemny na dole budynku (do wynajęcia bądź odkupienia) lub pod samym budynkiem miejsca parkingowe.
 
Warszawa / 66 m2
ul. Grochowska
645 000 PLN / 9 772,73 PLN/m2
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria GOLDHAUS & Partnerzy Marco von der Vanbrugh z siedzibą w Warszawa (00-845) przy ŁUCKA 20/U17. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).