Dobrzenica
180 000 PLN / 4 285,71 PLN/m2
42 m2 / 1 pok.
 
 
 
Numer oferty:4765/2095/ODS
Rynek:Wtórny
Powierzchnia działki:1 000 m2
Powierzchnia użytkowa:30 m2
Rok budowy:2013
Liczba pokoi:1
Typ domu:Wolnostojący
Prąd:Tak
 
 
 
 
 
 

OPIS

Mały domek o pow. 42 m2. Dom składa się z pokoju z wydzieloną bufetem kuchnią i łazienka /kabina prysznicowa, umywalka, WC. Wysoki standard wykończenia/ glazura terakota, armatura niemiecka/ Pokój nowocześnie umeblowany. Komplet włoskich mebli - trzydrzwiowa szafa z lustrem, komoda i szafka z szufladkami. Duże, wygodne łóżko. Kuchnia wyposażona w dużą ilość szafek wiszących i stojących, kuchenkę elektryczną i mikrofale oraz lodówkę. Okna podwójne. Dom całoroczny, wykonany z czerwonej cegły. Istnieje możliwość rozbudowy.
Na terenie posesji znajduje się drugi, drewniany domek o pow. 12 m2 ocieplony, solidny. W nim łóżko i szafka. Doprowadzona energia elektryczna oraz garaż blaszany na dwa samochody. Ogrzewanie elektryczne lub estetycznym żeliwnym piecem. Woda z własnego ujęcia ale w pobliżu woda miejska - możliwość podłączenia.
Cicha i spokojna okolica. Dogodny dojazd do Warszawy.
Jest założona księga wieczysta.
 
Dobrzenica / 42 m2
180 000 PLN / 4 285,71 PLN/m2
Droga dojazdowa:Asfaltowa
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria GOLDHAUS & Partnerzy Marco von der Vanbrugh z siedzibą w Warszawa (00-845) przy ŁUCKA 20/U17. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).