Bielany / Warszawa
790 000 PLN / 8 229,17 PLN/m2
96 m2 / 4 pok.
 
 
 
Numer oferty:11665/2095/OMS
Rynek:Wtórny
Rodzaj budynku:Blok
Rok budowy:1995
Piętro:2
Liczba pięter:4
Liczba pokoi:4
 
 
 
 
 
 

OPIS

Na sprzedaż piękne, słoneczne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 96 m2 z balkonem na warszawskich Bielanach. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwniczne o powierzchni 6 m2. Lokal znajduje się na 2 piętrze bez windy. Mieszkanie po remoncie - wymienione podłogi (wysokiej jakości panele), pomalowane ściany, wyremontowana łazienka. Mieszkanie ciche, dodatkowo kameralna klatka to tylko 6 lokatorów na 3 piętrach mieszkalnych. W skład nieruchomości wchodzi:
- duży salonu;
- część kuchenna ok. 30 m2;
- 3 sypialnie;
- łazienka z prysznicem;
- osobne WC.
Mieszkanie nie umeblowane poza kuchnią - pełne wyposażenie - piekarnik BOSCH, zmywarka, pralka. Okolica - sklepy, szkoła, przedszkola, przychodnia, dobre połączenia komunikacyjne. Koło bloku nie ma problemu z miejscem parkingowym. Wygodne mieszkanie dla dużej rodziny, miłe sąsiedztwo! Lokal może też być wykorzystany na cele biurowe.
 
Warszawa / 96 m2
790 000 PLN / 8 229,17 PLN/m2
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria GOLDHAUS & Partnerzy Marco von der Vanbrugh z siedzibą w Warszawa (00-845) przy ŁUCKA 20/U17. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).