Costa del Sol
365 466 PLN / 5 220,96 PLN/m2
70 m2
 
 
 
Numer oferty:1226/2095/OLS
Przeznaczenie dodatkowe (lokal):Gastronomiczne
Zaplecze socjalne:Tak
 
 
 
 
 
 

OPIS

Marzy Ci się się przyjemny biznes w przepięknej i słonecznej Hiszpanii ? ? ? Nie przegap okazji ! ! ! Wyjątkowa oferta. Mamy do zaoferowania w pełni wyposażony i umeblowany BAR* PUB* CLUB* Drink Bar*, na samym wybrzeżu Costa del Sol w niezwykle urokliwej miejscowości Marabella, koło Malagi.
Wyjątkowa i nie powtarzalna okazja. Lokal przeceniony z 120 000 Euro na 85 000 Euro ! ! !

Lokal jest po generalnym remoncie, wymienione podłogi, instalacje, odnowione ściany, nowe meble, nowe wyposażenie, etc. Gotowy do działania. Wystarczy tylko przyjechać i go otworzyć. Posiada wszystkie potrzebne uprawnienia i zezwolenia.

Znajduje się w wyjątkowo popularnej części Marabelli - Puerto Deportivo - w samym sercu kurortu. Jest on wyjątkowo atrakcyjny i posiada swoich stałych bywalców.

Nie przegap takiej okazji ! ! ! ! !
 
Costa del Sol / 70 m2
365 466 PLN / 5 220,96 PLN/m2
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria GOLDHAUS & Partnerzy Marco von der Vanbrugh z siedzibą w Warszawa (00-845) przy ŁUCKA 20/U17. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).