Klaudyn
405 000 PLN / 420,12 PLN/m2
964 m2
 
 
 
Numer oferty:9303/2095/OGS
Przeznaczenie działki:Budowlana
Ukształtowanie działki:Płaska
Kształt działki:Prostokąt
 
 
 
 
 
 

OPIS

Działka budowlana o pow. 964 m2. Nieruchomość objęta MPZP z przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Dojazd drogą utwardzoną od ul. Lutosławskiego około 500 m. W pobliżu mało domów. Czyste powietrze, cisza, spokój i przestrzeń.
Zakład Energetyczny wydał warunki techniczne doprowadzenia energii elektrycznej dla potrzeb budowy i docelowych, wystarczy podpisać umowę.
Woda powinna być z własnej studni a dla ścieków należy przewidzieć szambo ekologiczne. W przyszłym roku planowana jest budowa wodociagu i kanalizacji przez grupę mieszkańców koszt około 15 tys.
 
Klaudyn / m2
405 000 PLN / 420,12 PLN/m2
 
PRZEDMIOT SPRZEDAŻY:

spółdzielcze - własnościowe z KW
spółdzielcze - własnościowe
hipoteczne lub dom lub działka
   
Cena nieruchomości
Podatek od czynności cywilnoprawnych
Taksa notarialna (opłata notarialna)
VAT od taksy notarialnej (opłaty notarialnej)
Opłata za wniosek ( + VAT)
Prowizja agencji nieruchomości %
VAT od prowizji agencji nieruchomości
Opłata sądowa

Suma opłat dodatkowych

RAZEM
 

 

KONTAKT DO BIURA:

* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria GOLDHAUS & Partnerzy Marco von der Vanbrugh z siedzibą w Warszawa (00-845) przy ŁUCKA 20/U17. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).