Wilanów / Warszawa
12 500 PLN / 31,25 PLN/m2
400 m2 / 8 pok.
 
 
 
Numer oferty:1255/2095/ODW
Rynek:Wtórny
Powierzchnia działki:390 m2
Powierzchnia użytkowa:400 m2
Rok budowy:2017
Liczba pięter:3
Liczba pokoi:8
Typ domu:Bliźniak
Gaz:Tak
 
 
 
 
 
 

OPIS

WILANÓW do wynajęcia piękny, nietuzinkowy dom z charakterem o powierzchni blisko 400 m2 położony w centrum prestiżowej, willowej części Wilanowa tuż obok Pałacu w Wilanowie.
Przestronny i słoneczny salon wyłożony egzotycznym drewnem z marmurowym kominkiem oraz przeszklonym wykuszem z wyjściem na taras, z którego schody prowadzą do ogrodu.
Dom posiada pięć oddzielnych sypialni wyłożonych drewnem jesionowym i bukowym.Z największej sypialni jest wyjście na duży, prywatny taras z widokiem na ogród. Ponadto w domu znajdują się dwie piękne łazienki z oknami oraz toaleta, do urządzenia których zastosowano najwyższej jakości materiały i armaturę. Kuchnia półotwarta,wyłożona marmurem funkcjonalnie urządzona i w pełni wyposażona w wysokiej jakości niezbędne sprzęty AGD (lodówka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, zmywarka, płyta indukcyjna, okap) Z kuchni jest przejście do jadalni z wykuszem. Dodatkowo w domu znajdziemy także wiele schowków, garderób i szaf wnękowych. Na najniższym poziomie usytuowany jest garaż, pomieszczenie rekreacyjne, w którym można urządzić siłownię, kino domowe lub salę zabaw oraz kotłownia (pomieszczenia są wysokie oraz doświetlone naturalnym światłem z uwagi na znajdujące się w nich okna). W domu znajduje się także duży strych, który może służyć jako dodatkowy schowek.

Dom bardzo gustownie urządzony, zastosowano szereg nowych i niebanalnych rozwiązań takich jak podwieszane i podświetlane sufity, dyskretne i eleganckie oświetlenie schodów itd. Do wykończenia użyto najwyższej klasy materiałów. W całym domu zamontowano mahoniowe, trójszybowe okna oraz drewniane schody z marmurowymi podstopnicami.

Dom jest świeżo wykończony i nigdy dotąd nie zamieszkiwany.

Do budynku doprowadzone są wszystkie niezbędne przyłącza i media, tj. woda, prąd i gaz oraz światłowód pozwalający na uzyskanie połączenia internetowego o prędkości 600 Mb/s!

Dom może zostać wynajęty zarówno przez osoby prywatne, jak i firmy pod działalność gospodarczą
 
Warszawa / 400 m2
12 500 PLN / 31,25 PLN/m2
Droga dojazdowa:Asfaltowa
 
 

KONTAKT DO BIURA:

* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria GOLDHAUS & Partnerzy Marco von der Vanbrugh z siedzibą w Warszawa (00-845) przy ŁUCKA 20/U17. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).