Wawer / Warszawa
6 500 PLN / 0 /m2
210 m2 / 5 pok.
 
 
 
Numer oferty:1566/2095/ODW
Rynek:Wtórny
Powierzchnia działki:700 m2
Powierzchnia użytkowa:190 m2
Rok budowy:2013
Liczba pięter:1
Liczba pokoi:5
Stan budynku:Bardzo dobry
Typ domu:Wolnostojący
Ciepła woda:Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania:CO własne, Gazowe
Garaż/Miejsca parkingowe:Tak
 
 
 
 
 
 

OPIS

Dom wolnostojący o pow. 210 m2 zlokalizowany na działce 700 m2. Rozkład pomieszczeń jest następujący:

PIWNICA: kotłownia, pomieszczenia gospodarcze, pralnia, pokój rekreacyjny ,sauna fińska i łazienka z prysznicem i toaletą.

PARTER: duża, wyposażona kuchnia (lodówka , zmywarka i piekarnik w zabudowie, płyta elektryczna z okapem), duży salon z kominkiem, stołem, kanapą skórzaną i innymi meblami, mały pokój gościnny z łóżkiem, szafą i komodą, łazienka z prysznicem,

umywalką z szafką i toaletą, hall z szafą w zabudowie, i wiatrołap z szafą w zabudowie oraz garaż.

PIĘTRO: sypialnia małżeńska z dużym łóżkiem małżeńskim i własną dużą garderobą, 2 pokoje sypialne z łóżkami, szafkami i szafami w zabudowie, w jednym z nich dodatkowo biurko, duża łazienka z wanną i 2 umywalkami z blatem marmurowym, oddzielne WC i duży hall.

Na piętro prowadzą szerokie drewniane schody. Podłogi są z deski drewnianej warstwowej i granitu (na dole w hallu i w kuchni).

Doskonała lokalizacja w Radości. W pobliżu stacja PKP/ SKM, przystanki autobusowe, szkoła, przedszkole, sklepy, kościół oraz lokale gastronomiczne.
FDom
 
Warszawa / 210 m2
6 500 PLN / 0 /m2
Droga dojazdowa:Asfaltowa
 
 

KONTAKT DO BIURA:

* Pola wymagane
 

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Kancelaria GOLDHAUS & Partnerzy Marco von der Vanbrugh z siedzibą w Warszawa (00-845) przy ŁUCKA 20/U17. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).